KHnet.info potřebuje pomoci od členů!

Autor: Hondaq (mailto:hondaq@khnet.info), Téma: Spolek
Vydáno dne 03. 04. 2016 (4372 přečtení)
Ahoj milí členové,

od roku 2003 se staráme o to, abyste měli přístup k internetu. Toto realizujeme skrz síť, kterou společně budujeme. Není to ovšem jediná věc a jediný cíl našeho spolku. Komunitního ducha, se kterým byl spolek zakládán, stále držíme.

Pořádáme každoročně několik akcí. Podporujeme různorodé projekty na Kutnohorsku. Spolupracujeme s jinými neziskovkami a snažíme se v Kutné Hoře udělat i něco dobrého pro všechny. Tím „my“ myslíme nás členy KHnet.info, z. s.

Od doby vzniku spolku jsme pořádně narostli. Dnes nás je už více než 3000. A máme tak obrovskou sílu, něco ve svém okolí změnit k lepšímu. Moc po vás toho v průběhu roku nechceme, ale teď bychom vás chtěli o něco poprosit.

Je tu jeden náš projekt www.sklenaruvdolik.cz, na kterém spolupracujeme s pěti dalšími neziskovkami. Projekt nechceme financovat z vašich členských příspěvku a proto na něj sháníme peníze jinde.

Naskytla se příležitost požádat o grant TPCA. A nebudete tomu věřit, ale uspěli jsme. Dostali jsme se mezi 18 nejlepších projektů Kutnohorska a je teď už hlavně na vás, zda vyhrajeme úplně a grant získáme.

Nejlepší projekt totiž vybírá veřejnost, tedy i vy. Velmi vás tedy prosíme, nenechte náš spolek v tom a pomozte jednou vy jemu. Výsledek budeme moci využívat všichni. Stačí odeslat hlas projektu „OŽIVENÍ SKLENÁŘOVA DOLÍKU“ na této stránce je potřeba sjet dolů a najít projekt a poslat mu hlas. Je to trošku krkolomné, ale vy to určitě zvládnete ;)

 Moc děkujeme za váš čas!