Tombola a Ples 2022 - ZRUŠENO

Autor: Hondaq (mailto:hondaq@khnet.info), Téma: Kulturní akce
Vydáno dne 11. 11. 2021 (3111 přečtení)
Milí členové,

AKCE JE ZRUŠENA! Musíme bohužel i pro tento rok zrušit ples neziskových organizací z důvodu vládních opatření. Sedmý ročník našeho plesu se tedy uskuteční až příští rok. Konkrétně to bude 11.3.2023 ;)

5.2.2022 snad proběhne již sedmý ročník plesu spřátelených neziskovek. Minulý ples v roce 2020 se velmi vydařil a my bychom rádi ples opět uspořádali. V roce 2020 někteří z vás přispěli svými dary do tomboly na údržbu Sklenářova dolíku a nebylo vás málo! Moc za to děkujeme. Pokud by se mezi Vámi opět našli tací, kteří by chtěli nám a především sami sobě udělat radost a věnovat do tomboly nějakou tu cenu, budeme jen rádi.

Výtěžek z plesu a tomboly bude putovat na transparentní účet Sklenářova dolíku, který se využívá výhradně na údržbu, či rozvoj této lokality.

Můžete darovat prakticky cokoliv, ať už nějaký váš výrobek, slevu do vašeho obchůdku či provozovny nebo zajímavý reklamní předmět. Představivosti se meze nekladou. ;)

Jako poděkování za dar, vám můžeme zajistit propagaci na plese.
V případě, že by se kvůli opatřením ples nekonal, budou dárky do tomboly použity v příštím ročníku. 
Jestli se rozhodnete přispět, tak se stavte u nás v infocentru. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na mailu jan@moravcik.cz